| Maria29xmary a întrebat:

Ce sa fac daca pisica mea a fost lovita destul de tare cu o matura și a căzut la pământ? Nu își poate deschide gura foarte mult și nu poate sta pe picioarele din fața. Se taraste și o hrănesc doar cu seringa sau biberon. Iar uneori își misca capul brusc

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi cu ea la veterinar. Ai atins-o cam tare.

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca i-a rupt coloana vertebrala daca a lovit-o atat de rau.
Urgent la veterinar cu ea, fiindca are dureri foarte mari si poate sa moara.

| Kren a răspuns:

Trebuie s-o duci la veterinar. Cel mai probabil are o contuzie care îi afectează mobilitatea

| alisa201921 a răspuns:

Veterinar clar!

| CosminGanea231 a răspuns:

Sper ca este ok...