| khaterin a întrebat:

Ce sa fac daca pisica mea tremura dupa ce am spalat-o

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Îi este frig.
Încălzește-o!
Cel mai bine ar fi să o pui la căldurică, învelită într-un prosop.

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E normal sa tremure. Pur si simplu o stergi cu un prosop si o ti intr-un loc calduros pana se usuca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Animalele in general nu trebuie spalate mai ales pisica! cam toti oameni fac aceasta greseala pisicile sunt unele din cele mai curate animale de pe pamant! nu ii mai fa baie, o sa raceasca si (doamne fereste ) s-ar putea sa moara!

| Zuzazozo a răspuns:

Ii este frig sterge-o si incalzeste-o!
Good luck!

| Iulian922 a răspuns:

Inveleste-o intr-un prosop.

| khaterin explică (pentru Iulian922):

Am facut asta deja chiar cu 2 paturi groase si l-am si uscat cu feonul dar tot tremura

| pcsick a răspuns:

O avea parkinson, bag-o in cuptorul cu microunde!

| khaterin explică:

Mm da cum sa nu

| khaterin explică:

Bine gata nu imi mai raspundeti la intrebarea aceasta uni spun niste lucruri inutile si in plus acum pisicuta mea se simte mai bine

| vyvi a răspuns:

laughing la pisi i se face baita doar vara iarna se spala ia singura laughing
dar trebuie sa o ti la loc cald daca i faci baita iarna :*

| Maka_Daniel_1994 a răspuns:

Probabil ii e frig! sau frica! bag-o intr-un prosop ceva!