| george0Mihai a întrebat:

Ce ati putea pune sub masina de spalat sa nu se miste la storcere. Tremura si se invarte prin baie. jos este cimet. Ce ast putea pune sub ia?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Saraca masina iti arata ca e defecta si tu nu vrei sa o bagi in seama. Cheama un mester.

| allexxys a răspuns:

N-ai ce sa pui sub ea. las' ca nu fugelaughing nu te mai ambala... ca nu se marita'rolling on the floor.
Te avertizez eu.

| xXxRadu a răspuns:

Nu pune nimic sub ea pune o greutate mare pe ea ca sa nu se mai miste...

| CMarian a răspuns:

Sall
Eu am avut aceiași problema și am suspendato pe 2 bucăți de lemn mai lungi și gata.
Sper ca te-am ajutat.
Un revelion frumos și un an nou fericit!

| SensInvers a răspuns:

Uita'te tu mai bine ca are 4 craci mici de cauciuc, sub ea, care trebuiesc fixati