| anonim_4396 a întrebat:

Ce site-uti mai stiti in care pot pune un video cu mine si sa fiu remarcat de cineva in legatura cu actoria? in afara de youtube.

Răspuns Câştigător
| AngelaZero a răspuns:

Http://actorstart.ro/
ia legatura cu tipii de aici. sunt super de treaba, au sediul in bucuresti si nu-i nevoie sa platesti nimic...si daca vine vorba de casting-uri, te anunta :) succes

5 răspunsuri:
| AngelaZero a răspuns:

Http://actorstart.ro/
ia legatura cu ei. au sediul in bucuresti si daca vine vorba de casting-uri, te anunta. succes

| Savy a răspuns:

Indiferent pe ce pui, ar trebui sa-ti promovezi filmul. Nu te remarca nimeni peste noapte.
Youtube e cea mai buna sursa, de acolo pana la a fi remarcat singurul pas e "link share"

| Marius_1376 a răspuns:

Trilulilu
este un dite din Romania
funda?

| mdygreentea a răspuns:

Vimeo cauti pe google