| Generalgrevious031 a întrebat:

Salut. Mai stiti un program in afara de IDM in care sa pot descarca video de pe Youtube si de pe alte site-uri?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Am eu unul cu care poți descărca in orice format orice

| doctorandus a răspuns:

Pe arch Linux instalezi yt-dlp sau you-get si poti descarca orice video vrei, la calitate maxima (mai multi GO/fisier).

| NLS a răspuns:

4K Video Downloader
Si
YouTube Downloader HD

Ambele funcționează foarte bine, au varianta portabila, suporta multiple formate și rezolutii, etc

Primul e limitat la 30 descărcări pe zi, în varianta gratuita, dar eu zic ca e suficient.
În varianta plătită face și cartofi prăjiți (nu chiar, dar descarci playlist-uri sau canale dintr-un click, descarca singur clipurile noi de pe canalele preferate, etc).

| ReddY25 a răspuns:

Converter

| Ciprian09 a răspuns:

Sunt atâtea convertoare, ai la alegere!