| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fiu actor. Daca am sa punun video cu mnine pe youtube facand ce stiu mai bine, as putea sa fiu fazut de cineva care sa ma contacteze in legatura cu actoria?

Răspuns Câştigător
| Biianca_8989 a răspuns:

Orice este posibil in vremurile de aziwinking. Eu zic sa incerci. poate bunul Dumnezeu te ajuta si vei ajunge departe daca ai talent.
Deci pune'l pe youtube si bafta! Sper sa te fi ajutat. Funda?batting eyelashes

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Orice e posibil. Ideea e, ca n-ai nimic de pierdut, daca incerci.
Succes!

| Cristiname a răspuns:

Cred ca se merita sa incerci. Stiu ca multi cantareti au ajuns faimosi din cauza videoclipurilor de pe youtube. Succes! Sa imi dai si mie link-ul!

| adydica10 a răspuns:

Id meu este adytoja_adytoja sau ady.ady_95 care vreiti voi...Va multumesc pentru incurajare cred ca zilele astea voi incepe

| adydica10 a răspuns:

Mai stiti ceva site-uri unde pot sa pun video cu mine in afara de youtube.eu ma gandea si la PeTeava.ro.e o idee buna dau funda