| anonim_4396 a întrebat:

Ce tigari prefereati? si chiar nu vreau rasp de genu vezi ca dauneazawinking (doamne. e doar o intrebare. asta nu inseamna ca fumez, dar totusi am pus'o pentru ca sunt prea multi de varsta mea care fumeaza. app puteati sa va dati seama dupa raspunsul catsigator happy )

Răspuns Câştigător
eileen
| eileen a răspuns:

Mie imi plac alea de guma rozhee hee) pe alea ti le recomand cu caldura

30 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Ma crezi? Ma uit la televizor si daca, vad un personaj, dintr-un film, ca fumeaza, simt si eu mirosul tutunului.
Am lucrat in colectiv de barbati, care au fumat, ca turcii, dar asta nu m-a deranjat niciodata.
Am un nepot, care fumeaza ca 2 turci, nu pot sa-i interzic acest lucru, dar l-am rugat sa le rareasca, pentru ca imi dau seama ca nu poate trai fara ele, si chiar daca, locuieste la mine, de 10 ani, habar nu am ce tigari fumeaza... oricum pe toate le arde focul. I-am dat, in mana, tigarile, scrumiera si bricheta, dar nu i-am dat foc niciodata la tigara, nu vreau sa fiu partasa, Doamne fereste, la vreo boala cauzata de tutun.
Nu pot sa spun ca nu am fumat, aiurea fumat, un fum de tigara, de la vecin, dar acest fum actioneaza ca un drog, ma paralizeaza, pur si simplu, asa ca am renuntat la acest sport.
Vorba lui "assiris", il citez, ca fiind un contemporan de-al nostru: "Fumatorii nu imbatrinesc niciodata", dar, adaug eu, mor, putin cate putin, pe dinauntru, si nici ei nu stiu de ce? Da-mi, te rog, un "Stupid", dar gandeste-te la tineretea si frumusetea ta, nu-i pacat de ele, pentru niste nicotina amarata?

Anna
| Anna a răspuns:

Nu le preferbig grin

| DenissaDeea a răspuns:

Eu nu fumez...Sotul meu fumeaza...VICEROY lait...sunt niste tigari potrivit de tari si foarte putin iuti la gust!

| TipulVerde a răspuns:

Marijuana Lights

| simona24 a răspuns:

Nu vreau sa te supar. da' la 14 ani nu ai alte curiozitati?thinking

cami
| cami a răspuns:

Mai dragutzo u fumezi dl varsta asta :O laughing? pai iti dai seama ce se va alege de plamanii tai mai pl 30de ani? eu chiar nu sunt impotriva fumatorilor.sincer chiar si eu vreau sa ma apuc de fumat, dar in niste conditii respectabile, si anume:
-sa ai un job bine platit si la care sa nu fac prea mare lucru :d
tocmai atunci iti va sta cu adv bine cu o tigara in mana. dar in rest.oh go on

lolita
| lolita a răspuns:

Eu prefer marijuana ca e mai sanatoasa.

| RamonaMn a răspuns:

Vogue-sunt cele mai potrivite pentru fete

P. S Nu fumez no talking

assiris
| assiris a răspuns:

Toate sunt la fel de bune. Fumeaza fata, fumeaza. Fumatorii nu imbatrinesc niciodata!

| sdafdfkdafkladjakl a răspuns:

Pall Mall Red. Le ador!

| Fazanu a răspuns:

Kent8 love struck

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Eu nu fumez...nici macar nu stiu cat costa un pachet de tigari.laughing. Vorba lui eileen :tigari de gumawinking

| Laura_5858 a răspuns:

Dunhill albastru si kent 8.

| Laura_5858 a răspuns:

Virginia slims, dunhill albastru, kent 8, pall mall portocaliu, bun bun smug

P. S. nu fumez, am pus tigari la nimereala.

| jani a răspuns:

Winston light si Lucky strike, in orice caz indiferent de marca nu te apuca de fumat, cheltui bani multi si iti distrugi sanatatea.

| Selena a răspuns:

Kent 8

| emilica95 a răspuns:

Si totusi intrebarea e pusa pentru un studiu pe care il fac pentru la scoala, fiind responsabila cu asta, deci decat sa intreb pe strada, m-am gandit sa va intreb pe voi happy

| zu a răspuns:

Pai incearca black, sunt ceva mai scumpe, decat celelalte.si nu se gasesc la orice magazin.sau sunday's fantasy, la fel, si ele sunt putin mai scumpe, dar. daca esti fumatoare merita laughing. ori marlboro filtre plus

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Kent blue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am fuat numai marlboro rosu dar de ceva timp fumez kent lung.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi plac CARTIER, dar fumez PALL MALL

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dunhill Albastru Scurt laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu fumez Benson&Hedges Gold big grin si cand nu gasesc fumez Rothmans King Size

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Kent 8

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Kent 8 (hd) dunhill negru dunhill albastru kent nanotech si rothmans

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Elena asa e si eu fumez de 3 ani dar nu fumez inca nu ma afecteaza dar cu timpu o sa se simta si vreau sa ma las de ele bun coment bv

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sault eu iti recomand Pall Mall e foarte bun si sa nu uti ca iti spun asta la ani mei care sunt de 13 ani :d

| CriStiNa_2000 a răspuns:

Kent 8 love struck

| catalin_7655 a răspuns:

Djarum