| LoveYourLifeDelly a întrebat:

Buna TPU love struck... As avea si eu o intrebare. Ce tigari sa fumez daca sunt fata si sa fie si mai sanatoase ca sa zic asa laughing ( stiu ca nu exista dar am zis si eu asa ). Nu vreau rasp : Tigara electrica!
P.S. : nu imi spune nu o fa sau chestii! Cel mai bun raspuns FUNDA!; X

Răspuns Câştigător
| Pearl01 a răspuns:

Fata draga daca vrei sa fumezi, este decizia ta, insa trebuie sa fi constienta ca exista riscuri. Nu exista tigari "sanatoase" laughing Puteai sa spui: tigari mai slabe sau light happy Eu fumez de ceva vreme si pana sa-mi gasesc tigari pe placul meu, am fumat o gramada. Poti sa incepi facand o selectie: aromate sau nearomate? slim sau normale? In momentul in care te-ai hotarat de care, poti face alegeri pana ajungi la cea mai buna. Iti dau niste exemple de tigari, pe care le-am fumat si sunt mai slabe:
Vogue Lilas, Vogue Rosu, Roz, Glamour albastru, Kent 1, 4, Marlboro Fine Touch, Marlboro Filter Plus Extra, Dunhill Light, Davidoff Silver, Gold(atat imi amintesc eu)...in lista asta ai tigari aromate si nearomate, slim si normal. Numai tu hotarasti ce-ti place si daca iti face bine.

1 răspuns:
| Nordic a răspuns:

Vrei să fi un pic mai cool, nu? Să ai un pic mai multă atenţie. Să fi de-al găştii aşa un pic?