| anonim_4396 a întrebat:

Ce tigari prefereati? si chiar nu vreau rasp de genu vezi ca dauneazawinking (doamne. e doar o intrebare. asta nu inseamna ca fumez, dar totusi am pus'o pentru ca sunt prea multi de varsta mea care fumeaza. app puteati sa va dati seama dupa raspunsul catsigator happy )

Răspuns Câştigător
eileen
| eileen a răspuns:

Mie imi plac alea de guma rozhee hee) pe alea ti le recomand cu caldura

30 răspunsuri:
| croif a răspuns:

Eu fumez Dunhill Rosu. Cred ca sunt singurele care mai au cat de cat un standard de calitate acceptabil la noi.