| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 a întrebat:

Ce trebuie sa stiu daca vreau sa achizitionez un cameleon. Ma intereseaza in special ce trebuie sa am in terariu, pe langa plate, pietre, liane, ma refer la sistemele de ingrijire. Categoria am ales-o pentru. un raspuns mai rapid.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Doar dupa citirea atenta a acestui articol probabil iti vei putea face o imagine corecta despre ceea ce implica detinerea si cresterea unei reptile atat de deosebite dar in acelasi timp si minunate. Succes! http://www.animale.ro/articole/ingrijirea-unui-cameleon

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Primul lucru pe care ar trebui sa-l ști este categoria în care sa pui întrebarea. Al doilea lucru este ca dacă pui o întrebare pentru ca nu ai chef sa citești singur, răspunsul pe care o sa îl primești este o trimitere către un site de specializare unde intri sa citești, sau o descriere detaliata pe care va trebui sa o citești. N-ai cum sa scapi!