| PanteraNeagra1999 a întrebat:

Ce ziceti de numele melissa? e un nume potrivit pentru un porcusor de guinea? puppy dog eyes #de fapt o purcelusawinking

Răspuns Câştigător
| Andreea99009 a răspuns:

Chiar e un nume foarte dragut, imi place.Dar nu uita..important este sa iti placa tie happy

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu chiar. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e un nume potrivit

| Biiskrem a răspuns:

E animalul tău, decizia îți aparține în totalitate. E frumos și potrivit doar dacă îți place ție, noi avem gusturi diferite.

Eu am avut un mascul pe nume Pufiiii. happy

| AnaSuricata a răspuns:

Este un nume extrem de dragut, potrivit pentru o mica purcelusa, si chiar suna bine.

| 1591 a răspuns:

Da, cred ca este un nume foarte frumos. Trebuie sa iti placa mai mult tie pentru ca purcelusa nu cred ca il intelege.