| xAnonimBlack a întrebat:

Ceao TPU, am o problema. Cateaua mea are 3 catei de vreo 12 zile, dar toata ziua sta afara, si nu merge la ei sa lea dea sa suga lapte, maicamia le-a dat lapte de vaca si au baut, dar azi au plans toata ziua si stau cu limba scoasa afara, se poate ca sunt flamanzi? sau ca le este foarte cald? ca in cusca este mai cald decat afara straight face va rog raspundeti cat mai repede!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In nici un caz sa nu le dai LAPTE DE VACA! este prea gras si fac viermisori. De la laptele de vaca pot sa se imbolnaveasca rau de tot ca sunt micuti si necesita ingrijiri speciale.
Vezi ca este la veterinar lapte special pentru catelusi si iti da si un biberon pentru ei ca sa-i poti alimenta mai usor. Si da, sunt si infometati si e si de la caldura happy

1 răspuns:
| unwestie a răspuns:

Dale lapte ca sunt insetati. funda?