| anonim_4396 a întrebat:

Chiar funcționează acele picături care se pun pe covorasele absorbante pentru căței, pentru a-i atrage sa facă pe ele?

Răspuns Câştigător
| ioanalexandra345 a răspuns:

Daaaaa! Am o cățelușa de 8 luni și doar pe ele face, nu am putut sa o scot mereu afara pentru ca era foarte frig. Deci da sunt super bune
Funda?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mai bine urmezi un experiment simplu, ofera o recompensa si el se va adapta apoi
https://www.youtube.com/......tps?/watch

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Idontcare69 a evaluat răspunsul tău Mai bine urmezi un experiment simplu... ca fiind nefolositor şi eronat.

esti un copil fara abilitati rationale, logice