| prietenultau1998 a întrebat:

imi spuneti va rog cum imi pot dresa cainele de 4 luni sa faca afara sau macar in baie! el face pe hol, am incercat sa-i pun in baie absorbante pentru catei cu feromoni cu picaturi dar nimic n-a dat roade deja mi s-a umflat parchetul si nici mirosul nu-l mai pot scoate crying

Răspuns Câştigător
| dony89 a răspuns:

Uite aici un dresor bun iti poate da sfaturi gratuite.are o adresa de mail pe site aici: www.cartedresajcanin.ro

| prietenultau1998 explică (pentru dony89):

Ceau, imi dai te rog id-ul tau de mass fcb cv? sa vb.

| dony89 a răspuns (pentru prietenultau1998):

Kjdony1989@yahoo.com

5 răspunsuri:
| Annä_Anné_1997 a răspuns:

Pai, si catelul meu a fost asa micut, tot ce trebuie sa faci e sa-l pui in mah * pentru, ca, daca il vei pun in zgarda se va trage si il va jena*, ii pui lesa si il duci sa faca afara, trebuie sa ai timp, adica sa stai cu el pana face afara * inainte sa faca in casa *! big grin * si de fiecare data cand vezi ca vrea sa faca du-l afara si asteapta pana face big grin

| prietenultau1998 explică (pentru Annä_Anné_1997):

Pai da dar cand il duc afara isi face treburile si cand vin cu el in casa iar face nu stiu ce sa mai fac...e adevarat ca este foarte lenes da totusi...laughing

| Annä_Anné_1997 a răspuns (pentru prietenultau1998):

Add : sa vbm pe mess mai multe annes.annyk@yahoo.com