| Cristiana_5185 a întrebat:

Chow chow sau Saint-Bernard? Voi ce ati alege?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Chow chow.Mananca mai putin decat un Saint-Bernard.

6 răspunsuri:
| alexxandra a răspuns:

Eu as alege Saint-Bernard winking

| DidiChanx3 a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie ca tine sad trebuie sa aleg intre cei 2 eu prefer chow chow pentru aspect si pentru ca faptul ca traieste mai mult dar poate fi agresiv daca nu e dresat corespunzator si este foarte incapatanat si nu vrea prea multa dragalasenie in schimb saint bernandul e exact opusul dar traieste mai putin mananca mai mult si saliveaza destul de mult sad dar este cam cel mai potrivit pentru copii chiar daca ii mare ii mai blegoman si linistit si imi ales somnoros ( are un coleg ) succeswinking

| Cristiana_5185 explică:

Va intreb ce ati alege nu ca aspect, chiar vreau sa achizitionez unul dintre aceste rasebig grin

| Junior93 a răspuns:

Eu as alege Saint-Bernardwinking

| Nimphetamine a răspuns:

Daca inca vrei sa te documentezi intra pe youtube si scrie dogs 101 chow chow