| Death_4906 a întrebat:

Cine a fost in NY? V-a placut? Daca da ce. Ce ati vizitat? Cum sunt oamenii? happy
Dau funda:*.

1 răspuns:
| Shateen a răspuns:

Nu am fost eu.Dar au fost niste prieteni` de ai mei :* Au zis ca e foarte imens, inghesuiala multa. Si nu e mancarea ca la noi laughing Adica supa sarmale chestii. prajituri. Akl tot e ceva in gen fast food mai nimic gatit. Da sunt magazine superbe love struck Ca au luat haine frumoase` smug Da si eu as vrea sa ma duc blushing
Baftawinking Sper ca te-am ajutat love struck
Funda puppy dog eyes?