| SimpluAndrei a întrebat:

Cine are Husky Siberian de vanzare? sa fie din apropierea Dolj-ului si pretul maxim acceptat este 100 euro.

3 răspunsuri:
| DenissaRoxana a răspuns:

La 100 de euro nu este husky, ci un caine care are ochii albastrii si urechile ridicate. Daca vrei un husky pur, trebuie sa cumperi de la canisa, nu de la samsari.
Si costa de la 300 de euro in sus.dar stii ca mai tarziu o sa fie husky si sanatos. Samsarii au caini bolnavi...care dupa ceva timp o sa moara (nu in toate cazurile, dar majoritatea).

| SimpluAndrei explică (pentru DenissaRoxana):

Dar sa adopt un adult merge?