| AdY2000 a întrebat:

Cu ce ajuta vibratorul la un acvariu? e obligatoriu?

Răspuns Câştigător
| BabitauBabitau a răspuns:

Ady asculta'ma ti'am mai raspuns si la intrebarea aia cu Oranda Goldfish... nu este obligatoriu. eu am acvariu si nu am vibrator si nu mor pestii cum a spus danielabusuioc2010. Funda te rog!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

logic ca nu.

pa, pa!

| AndR3y_2220 a răspuns:

Salut, vibratorul este considerat invechit de catre unii, dar ele se pot dovedi niste filtre biologice interioare foarte eficiente daca sunt corect utilizate!

Bafta!

| danielabusuioc2010 a răspuns:

Este absolut obligatoriu pentru oxigenarea apei, daca nu vrei sa iti moara toti pestii...

| andrascupik a răspuns:

Da este obligatoriu depilde doar ce pestii ai daca sunt mofturosi poate sa te ajute un veterinar