| GAleks14 a întrebat:

Cu ce culoare sa-mi vopsesc cainele, evident cu vopsea speciala?
Dau funda raspunsului cel mai comic.

5 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Cainii nu sunt jucarii.

| NoFeelings a răspuns:

Comic? Doamnee.
Nicicum, câinii nu sunt jucătoare de vopsit.
Daca vrei, ok, vopseste-l la o expoziție, ceea ce nu recomand.
Daca tot vrei să il vopsești, deși nu înțeleg de ce ai vrea, la un salon special, vopsea speciala (oh yeah, scoți ceva serios din buzunar pe o porcărie), eu aș spune că. o forma, ceva, pe o parte din piele. Depinde ce gen de om ești tu, și ce rasa e căinele.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoFeelings):

Ma uitam la emisiunea lui Cesar cand am vazut asta, mi-a luat ceva sa-mi revin din soc :))
https://www.youtube.com/watch?v=NAG1cPH2_D8

| NoFeelings a răspuns (pentru anonim_4396):

Doamne laughing Nu cred. Consider că și-a bătut joc de caine

| Akyta a răspuns:

Visiniu spre rosu laughing... glumesc cum sa-ti vopsesti cainele sad n-ai inima?