| Andre a întrebat:

Cum a ajuns miley cyrus vedeta? daca ai talent si iti dai interesul poti deveni si tu vedeta dar lol sa ai talent? cum ar fi eu stiu si germana si engleza si romana si invat spaniola pot ajunce am talent si tot? dar as vrea sa ajung lolll sunt supe rfrumoasa? as putea ajunge? parerile voastre conteaza

21 răspunsuri:
| chupachups1234 a răspuns:

Nu ti se pare putin... deplasat sa spui singura ca esti super frumoasa? Ma rog; pai chiar nu stiu cum ai putea sa devii vedeta, doar sa participi la o emisiune sau asa ceva. Ce stii sa faci?

| Andre explică:

Eu am fost la radio vacanta si am cazut pe locul 1 la frumusete canto si cum arat interior si exterior deci e super bine

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Nu as vrea sa te dezamagesc dar in Romania ai foarte putine sanse sa te afirmi...sadDaca ar fi sa fi locuit in alta tara ai fi avut mai multe sanse dar la noi totul se rezolva prin relatii si multi bani. Daca spui ca stii limbi straine ar trebui sa astepti sa impilinesti 18ani si sa te muti in alta tara.Axeaza-te pe o limba straina si invata sa o vorbesti fluent.Cat despre Miley Cyrus din cate stiu eu tatal ei era celebru si asta a fost o panta de lansare in cariera fetei. Daca tot crezi ca ai voce incearca sa urmezi niste cursuri de specialitate si sper ca vreodata o sa ajungi sa-ti implinesti visul.Mult succes!

| powergirl a răspuns:

Da trebuie sa ai taent bani si putin noroc da ai putea ajunge de ce nu? daca ai fi o cantareata sau o dansatoare sau o actrita ai ajunge mai repede lumea te-ar remarca mai repede parerea mea asta nu inseamna ca doar eu am dreptate miley a ajuns vedeta ca e actrita cantareata dansatoare si lumea a remarcat-o repede ca acum multa lume se uita la filme si asc muzica cel putin generatia '89 parerea mea din nou deci daca crzi in tine ca vei reusi vei reusi intr-o si sa nu renunti niciodata ca si daca ai parte de multe obstacole sa nu iti pierzi increderea in tine e foarte importanta multa bafta din partea mea

| Flav a răspuns:

Cine a spus ca Miley Cyrus este vedeta? Daca te apreciaza toti pokemonii pana-n 15-16 ani, te numesti vedeta?

| Nicoleta a răspuns:

Din ce scrii tu, vad ca ai tot ce iti trebuie, DAR mai intai INVATA SA SCRII COERENT.
Nu prea ne-ai demostrat ca stii romana.

| valy a răspuns:

In ziua de azi conteaza foarte mult banul.banul face legea. pilele pe care le ai.nu ajunge oricine vedetawinkingdaca ai bani ai putea incepe de la ceva mic.si poate candva vei fi un star. oricum ar mai fi o cale... dar nu te vad facand asa... te poti culca cu cineva vedeta mai ales daca e si casatorit si a 2 zi esti in ziare pe prima pagina.si dupa aia o sa apara ocaziiwinking

| cornculapte a răspuns:

Lolll sa mor daca inteleg ceva din intrebarea ta.

| danaalexa a răspuns:

Bani si un tata care cantalaughingfrumoasa esti daca te lasa natura nu daca esti vedeta vezi amy winehouselaughingnu ajungi vedeta cum bati din palme si nu stiu daca realizezi ce e sa fi vedeta pe langa "who said i can\t be superman"sunt multe chestii oribile.

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Nu cred. si eu sunt frumoasa si stiu romana engleza franceza spaniola si italiana dar nu ajungi vedeta cu acestea...nu este chiar asa de usor sa devii vedeta daca inveti niste limbi straine asta nu inseamna ca poti deveni vedeta sunt altii care stiu mai multe limbi si nu sunt vedete parerea mea este ca nu devii vedeta daca stii niste limbi strainewinkingdaca tot zici ca esti super frumoasa poti sa faci modeling si asa ai mai multe sanse sa devii "vedeta"

| RM a răspuns:

Miley Cyrus a ajuns vedeta datorita serialului Hannah Montana difuzat de Disney Channel. Tatal ei n-a ajutat-o absolut deloc. Cand avea 12 ani aceasta a dat auditie pentru rolul lui Lilly prietena Hannei Montana insa a fost respinsa. Cei de la Disney nu au gasit insa pe nimeni potrivit si s-a mai facut o a doua auditie la care Miley a participat din nou tot pentru rolul lui Lilly insa cei de acolo au crezut ca e mai potrivita pentru rolul principal. Povestile cu asa zisele "pile" din partea tatalui ei sunt doar niste POVESTI. Tot ce ai de facut e sa mergi la un casting.
Uite, in Romania se organizeaza concursul ROMANII AU TALENT. intra aici http://romaniiautalent.ro/......alent.html pentru mai multe detalii si completeaza formularul de inscriere. Mai intai intreaba-ti parintii daca iti dau voie.
Succes! :)

| smileysmiley a răspuns:

Draga mea,
Uite cum sa`mi spun thinking
Miley Cyrus a ajuns vedeta datorita ''pilelor'' din partea lu tasu ...pentru ca el era vedeta si logic, ca si in zilele noastre, daca se gaseste un talent printre copiii altor vedete acestea pot ajunge foarte usor un star.
Adevarul este ca Miley are talent, joaca bine si canta frumos...
Dar ea a ajuns asa de mare pentru ca a avut sustinere, bani, si parinti faimosi.
In Romania si in multe tari sunt multe talente neexploatate... ai vazut si tu multe cazuri la televizor unde zic ca au nevoie de bani ca sa ajunga nu stiu ce...
Daca ai putin noroc te poti duce la un casting ceva, daca ai voce si stai intr-un oras mare te poti duce la canto dar problema e sa ai sustinere, talent si cel mai important noroc.
Mult succes in continuare si poate vei ajunge cineva intr-o ziwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand ar trebui sa stii engleza perfect. Dupa aceea sa iti construiesti o casa in apropiere de hollywood sau sa inchiriezi/cumperi un apartament tot in zona. Dupa sa te duci sa te interesezi de casting. Daca esti primita la casting sa fi curajoasa, sa crezi in tine si sa speri ca vei reusi. Sa nu te temi ca vei face o gafa ( dar totusi sa te stapanesti si sa incerci sa fi placuta smug) Sa faci tot ce ti se cere, sa nu fi rusinoasa, sa demonstrezi ca ai talent si ca meriti sa fi la hollywood! Dar prima data sa incepi cariera in seriale de copi la disney channel! acolo ar fi cel mai bine! te pup paa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap ...cum ai ajuns vedeta? da-mi si mie raspunsul pe rizea_ioana_roxana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da daca ai talent ai putea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andre degeaba esti tu frumoasa trebuie sa ai si talent, relati, bani crezi ca miley s-a ridicat pe urma tatalui ei eu nu cred si eu am luat locu 1 la modeling intelegi asta te ajuta da nu asa de mult la cat te ajuta talentu eu nu o cunosc asa de mult sa va zic u sti engleza du-te la hollywood si dai si u o probawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga AnDrE eu sunt o vedetă:Stefana Dinu! Vorbeșste cu niște producatori dintr-o țară apropiata:Anglia. Spunele dorința ta!

| HappyGirl_4236 a răspuns:

Draga. Miley Cyrus a avut noroc. Acolo in orasul ei s-a dat o proba pentru filmul Hannah Montanah si a avut noroc sa fie aleasa. Chiar nu avea pe vremea aia bani. Oricum sunt foarte slabe sanse sa ajungi vedeta Disney... Trebuie sa stii sa joci teatru si sa stii Engleza la perfectie. Anyway daca ajungi vedeta sa ma anunti si pe mine laughing

| Rușeți_Andreea_2000 a răspuns:

Vad ca ai scris asta acum 6 ani,dar daca nu te-ai lamurit inca, o pot face eu... locuiesc in Spania si anual de fac castinguri in orasele mari ale țării pentru Disnay Channel, tot ce trebuie sa faci este sa ti arăți talentul si poți castiga, călătorești in SUA, de fapt te muți acolowinking si multe alte activitati iti spun asta pentru ca si eu voi participa la un casting, dar *exista si un "dar"*...in țările slab exploatate gen Romania, nimeni nu prea se baga.
By the way, Miley Cyrus nu a devenit vedeta prin tatăl ei, au ales o pentru starea ei de spirit si bunul sunt actorices, plus ca auditiile sa făceau fix in orasul ei.