| Nastas11 a întrebat:

Cum credeți daca cățeaua e agresivă cu străinii dar cu copii afectuoasă va fi mămică buna?
(Ciobanesc belgian ) pentru urmașii săi.P.S e agrisiva mai mult când se apropie cineva de mine și vrea să mă protejeze cand e singură doar latră la străini dar nu atacă (are 1 an și nu a împlinit încă maturitatea)

Răspuns Câştigător
| AnemonaP a răspuns:

Încearcă sa te protejeze doar, nu este agresiva fara motiv. Normal ca va fi o mămica foarte buna

3 răspunsuri:
| Vântulalb a răspuns:

Orice catea este mama buna. De ar fi si oamenii la fel!

| Nastas11 explică (pentru Vântulalb):

Respect! Într-adevăr câinii au suflet mai mare că al omului?

Răspuns utilizator avertizat