| Sorin_Radu_1993 a întrebat:

Cum cresc masa musculara la un pitbull e mic acum dar vreau sa stiu...

Răspuns Câştigător
| Didisor28 a răspuns:

Buna, Sorin.In primul rand, trebuie sa-i asiguri catelusului tau o hrana bogata in proteine si fibre. Poti opta pentru mancarea pentru catei din petshop sau ii poti pregati chiar tu diferite "meniuri"(in acest caz asigurate ca ii dai atat carne cat si vegetale (fructe si legume).
Pe langa hrana, trebuie sa faca zilnic miscare (pe langa plimbarile zilnice).
In timp catelusul tau va creste sanatos si puternic!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Hranit foarte bine cu multa carne!

| Emili2005 a răspuns:

Pune-l sa alerge mai mult lasa-l sa alerge cat vrea si hraneste-l cu mancare nu prea rea