| Hmld a întrebat:

Vreau să-mi cresc masa musculara niște sfaturi?

14 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sport! Foarte mult sport si hrana sanatoasa.

| Lowkee a răspuns:

Ridica chestii grele. Cand nu mai sunt grele, ridica chestii si mai grele.

| Unanonimdepetpu a răspuns:

Încearcă abdomene, flotări, ridică chestii grele cum ar fi bidoane de 5 litri in ambele mâine și încearcă să iei proteine inâinte sau după antrenament (poți folosi direct proteine praf sau carne sau oua crude) pentru ați fii m-ai ușor în antrenamente
M-ai sunt și aplicații care îți spune exact ce trebuie să faci.

Dacă vrei rezultate m-ai rapide poți încerca Sala de forță având m-ai multe,, utilaje"

| Cosmin86 a răspuns (pentru Unanonimdepetpu):

Ai putea incerca si tu sa ridici o carte de limba romana, ca scrii ca ultimul analfabet.

| Unanonimdepetpu a răspuns:

Și încă ceva, nu încerca să mănânci m-ai puțin deoarece îți trebuie multe calorii (o parte din ele le pierzi când faci exercitii) trebuie să renunți doar la mâncărurile complexe sau nesănătoase (Fast Food, pizza, etc).

| AnastasiaK a răspuns (pentru Unanonimdepetpu):

Tu faci troll, nu?

| Unanonimdepetpu a răspuns (pentru AnastasiaK):

Nu, zic din experiență...

| AnastasiaK a răspuns (pentru Unanonimdepetpu):

Deci asa scrii tu si dai sfaturile alea... fara sa fie la misto? Refuz sa cred asta

| Unanonimdepetpu a răspuns (pentru AnastasiaK):

Comentariile tale la răspunsurile mele cred că sunt la mișto

| AnastasiaK a răspuns (pentru Unanonimdepetpu):

"ambele mâine" (1)
"inâinte" (+1)
"ați fii" (+2)
"m-ai"x5 (+5)
"aplicații care îți spune" (+1)
= 10 greseli gramaticale

"abdomene" -> inutile pentru crestere in masa
"flotări" -> tot inutile
"bidoane de 5 litri" -> fetele care NU vor sa creasca se antreneaza cu 5kg
"oua crude" -> o prostie imensa
"aplicații" -> majoritatea inutile
"să renunți la mâncărurile complexe" -> altă prostie

10 greseli gramaticale + 6 sfaturi tampite = troll (sau un om foarte prost, dar sunt optimista).

| Cosmin86 a răspuns (pentru AnastasiaK):

Omul a crescut in padure laughing

| AnastasiaK a răspuns (pentru Cosmin86):

Eu mai scriu/vorbesc cu greseli in gluma uneori si de aia ma gandeam (sau speram) ca a zis la misto...

Reinventeaza limba romana astia.

| Cosmin86 a răspuns (pentru AnastasiaK):

Se vede cand cineva gresteste intentionat laughing
Aici nu e cazul happy

| Hirol a răspuns:

Baga sala si 5 fripturi pe zi