| saske117 a întrebat:

Cum gasesc un pui de hamster cand scapa din cusca?
fund daca-l gasesc big grin

Răspuns Câştigător
| T7uk a răspuns:

Cautal in locurile stramte, intunecoase si calduroase.Probabil ca doarme pe undeva. Sper ca te-am ajutat.

| saske117 explică (pentru T7uk):

Cred ca e in calculator, pentru ca il tin aproape tot timpul deschis si mai am si gauri in calculator pe un de ar putea intra...

| T7uk a răspuns (pentru saske117):

Pe unde era? in calculator?

| saske117 explică (pentru T7uk):

Era dupa pat

| T7uk a răspuns (pentru saske117):

Bine ca l-ai gasit

| saske117 explică (pentru T7uk):

Multumesc

9 răspunsuri:
| ღRαmøOoღ a răspuns:

Pai thinking mai intai trebuie sa te asiguri ca camera in care vrei sa-l prinzi nu are usile/geamurile deschise, apoi am cateva variante :
- lasi darne de branza sau ce mananca el si apoi te scunzi si cand crezi ca a ajuns la distanta minima incat sa il prinzi si haţ l-ai prins
- lasa-l asa... sigur va iesi odata! straight face
-pandeste-l
Cam atat... sper sa il prinzi, pentru. ca stiu e foarte greu sa prinzi o chichineaţa in ditamai casa sau camera... Succes!

| Jameson a răspuns:

Pui pisica sa il caute, sigur il va gasi

| LaChatte a răspuns:

Ascunzi prin toata casa mancarea lui favorita. ~! Atentie!~mancarea aia s-o prinzi cu o atica si cand il vezi il prin repede!

| Ape3Vladutz a răspuns:

Fugi dupa ellaughingpana oboseste laughing