| KimEunJung a întrebat:

Ce sa fac sa imi conving parintii sa imi cumpere un catelus?

Răspuns Câştigător
| dominic90demy a răspuns:

Intra pe un site si documenteaza-te cu toate chestiile despre eithinking Doar cele interesante...Si apoi spune-le parintilor tai cat de tare ar fi daca v-ati lua un caine^^.Si ai grija ca atunci cand iti pun intrebari capcana sa stii sa le rapsunzi..Gen:,,cine il plimba''. Succes^^

2 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Trebuie sa incepi prin a le demonstra ca le esti responsabilahappy

Răspuns utilizator avertizat