| AndaMelinaDelia a întrebat:

Cum imi dresez perusa, cand imi vede degetul musca, laughing. Nu stiu ce sa-i fac dar nas vrea so bat. Raspunsuri pls; d

4 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Cred ca de aia te musca : habar nu ai sa scrii corect laughing

| Lovelyx3Friendly a răspuns (pentru noktambul):

Ce raspuns inteligent...

| noktambul a răspuns (pentru Lovelyx3Friendly):

Un raspuns la fel de inteligent ca persoana care isi bate perusha! Sau, ma rog care "n-ar bateo"! Cum e aia, bai stapana de papagal, sa te apuci sa bati pasaruici? Mai bine baga-ti degetul in kur si nu mai stresa biata pasare, vai de mama ei ce stapana si-a gasit!

| Lovelyx3Friendly a răspuns (pentru noktambul):

Mda, putina minte trebuie sa ai ca sa iti bati papagalul ma bine zis " perusha " dar na inteleg oamenii cam prosti si incerc sa ii ajut nu sa imi bat joc de ei.cum ai facut tu