| Elizuu a întrebat:

Cum imi pot convinge parintii sa-mi cumpere o Persana?

2 răspunsuri:
| violet9 a răspuns:

Pai ia si tu niste poze dragute cu pisicute, intereseaza-te de alimentatie, de ingrijire si mai strange si tu niste bani ca sa arati cat de mult ti-o dorestii scuces kiss

| Adina07 a răspuns:

Hmm.e un lucru cam greu.Asa am procedat si eu acum o luna cu catelul meu.Roaga-i zi-le ca o sa fii mai cuminte, ascultatoare.O sa iei niste note mai bune, ca o sa-i ajuti la treburi, ca pisica te invata sa fii mai rensponsabila.Convinge-i ca aceasta pisica merita fiecare banut.