| iulikatha022 a întrebat:

Cum imi pot convinge parintii sa imi cumpere un animal de companie? Funda! :* :*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Amaliamalia a răspuns:

Eu nu am incercat sa-i conving. Le-am spus ca vreau sa-mi iau un hamster. Au crezut ca am glumit. A doua zi am venit cu hamsteul acasa si au ramas muti de uimire ca am vorbit serios. Au strambat din nas gandindu-se ca ei vor trebui sa faca curat in cusca hamsterului, insa le-am demonstrat ca pot avea singura grija de animalut. Pana la urma asa s-au obisnuit cu el incat au ajuns sa se joace chiar ei cu soricelul happy

| andrw1929 a răspuns:

Ii poti spune ca vei avea grija de el ca o sa ii dau de mancare in fiecare zi insa daca stai la bloc ai un dezavantaj total!
Succes!
Toate cele bune!

| Dwarfie a răspuns:

Pai chiar nu stiu. crying( ma rog de ai mei de mai bine de 3 ani sa-mi ia o pisica si tot ce aud de la ei este NU NU NU!
sincera sa fiu chiar nu stiu. poate daca vad ca esti ma responsabila si iti faci treburile (in general) poate, poate o sa-ti ia si tie un animalut. sper ca te-am ajutat big grin