| fgmijpb a întrebat:

Ce pot face pentru a-mi convinge parintii sa imi cumpere pisica?

3 răspunsuri:
| TooNight a răspuns:

Pai, gandeste-te de ce nu iti cumpara. si incearca sa faci cumva sa ii convingi.
- din cauza banilor? ( abtine-te atunci si tu. iti va lua cand au baniwinking. )
- esti alergic la animale? thinking ( e mai bine fara. big grin ).
sau alte motive.;-? ai grija. daca nu au un motiv concret, atunci fa putin teatru, supara-te si sigur iti va lua pisica. smug. big grin
Good Luck!

| fgmijpb explică (pentru TooNight):

Din cauza ca sunt ocupati si obositi si ar trebui sa facem foarte multa curatenie.