| pintexim a întrebat:

Cum imi pot dresa cainele sa latre la comanda?laughing

4 răspunsuri:
| αntoniα a răspuns:

Pai du-l la un dresor.Nu va lua multa vreme si poti apela la cel mai iefin dresor care il gasesti.Chiar si un dresor incepator stie aceasta comanda.
Sper ca te'am ajutatbig grin
Paa!kiss
*.*

| freelove1486 a răspuns:

Sal si eu am caine... si cand latra ii ceva de genu ia-l musca-l sau pisica nu stiu catelusa mea latra cand ii spun pisica deciii baftakiss
]

| master77 a răspuns:

Pai vii cu o pisica la el cand e legat si ii zic ssooo si latra la ea. Faci de mai multe ori asa si pe urma cred ca la comanda ssooo o sa latre si fara pisica.