| Dariana98 a întrebat:

Cum imi pot moda simsul? Adica eu am sims 2 si vreau sa pun par, haine, sau obiecte noi, dar nu stiu cum sa le pun. HELP, FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Naoa a răspuns:

Pentru inceput, poti intra pe diferite site-uri si downloadezi ceea ce doresti. Apoi dezarhivezi arhivele, iar fisierele obtinute le vei pune in C, in My Documents, in EA Games, The sims, in folder-ul Downloads. Apoi, intri in joc si o sa gasesti ceea ce ai pus. Have fun

6 răspunsuri:
| SabbyNightShadow a răspuns:

Imi dai please si mie sims2? please

| Naoa a răspuns:

Pentru arhive ai nevoie de WinRAR archiver (il poti lua de pe net). dai clic dreapta pe arhiva si alegi "Extrage aici".

| NoNameMike a răspuns:

Cumpara-ti un dulap dar cumpara-ti si haine de la magazin ca sa le poti imbraca

| Dariana98 explică:

Cum dezarhivez arhivele?

| Dariana98 explică:

Poti sa-mi detaliezi ca nu prea inteleg?

| Roxy_3314 a răspuns:

Dupa ce iti pui mobila in casa iti cumperi o oglinda si dai click pe oglinda si iti poti modifica freza hainele...etc