| DenisaDenii24 a întrebat:

Am sims 2 si mi-am downloadat pach-uri ( obiecte, haine etc.). Primele au mers dar cand am descarcat mai multe nu mai mergea simsul. Si chiar imi placeau lucrurile alea dar a trebuit sa le sterg ca sa mearga jocul din nou. Stie cineva cum pot sa rezolv asta?happy

1 răspuns:
| Coozeman a răspuns:

Unele din lucrurile care le-ai downloadat probabil sunt defecte (Adica fisierul nu e bun ) asadar simsul nu a putut sa acceseze fisierul si astfel s-a stricat... Ai grija si tu de unde iei pach-uri. unele pot avea virusi si poate deia nu merg.