| cosmi98 a întrebat:

Cum invat pisica la ladita?

Răspuns Câştigător
| Portocalovinsky a răspuns:

Buna!
Am cateva sfaturi pentru tine :
1. Cumperi un nisip special pentru pisici.
2. Il pui in ladita.
3. Pui pisica in ladita, si o inveti.
Este putin cam greu, dar reusesti.
Eu asa am facut si a fonctionat!
Bafta happy

4 răspunsuri:
| がさいゆの a răspuns:

Pisica nu se invata.Are un simt si se invata singura dar daca este mica doar adu-o de 1-2 ori sa vada ladita si apoi se descurca singura.

| gabrilion a răspuns:

Pai, pisica mea, de prima oara cand am avut-o in casa, ea s-a dus la cutiuta de nisip singura, si avea doar o saptamana. Pisicile sunt foarte curate.

| 123321998896768 a răspuns:

Buna! pui in ladita niste nisip sau rumegus si o pui acolo si incearca sa o inveti poate te ajuta link-ul:
http://www.animalutze.com/articole/pisica-nevoi.php
te pup.

| OnlyBlack a răspuns:

Ii cumpei in primul rand un nisip special de pisici si o pui tu prima oara in laditawinking...Eu cu motanii mei asa am facut si a functionat din prima la amandoiwinking iti urez succes si tie:*