| fernanda1999 a întrebat:

Cum o pot convinge pe mama sa imi cumpere un animal de companie.Am avut o chinchilla,dar a murit si mamei ii este greu sa mai iubeasca un alt animalut, desi eu o rog in fiecar zi sa se mai gandesca pentru ca iubesc animalele foarte mult.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ღSოiℓεFօгMεεღ a răspuns:

Am avut si eu problema asta cu mama, insa cu un catelus nu cu o chinchilla, dar asta nu conteaza. Poti sa.i spui mamei tale ca o sa se poata atasa si de un alt animal, spune-i ca o sa ai mare grija de el etc. si isi va da seama ca iti doresti foarte mult acel animal de companie. La mine a functionat. Sper ca te.am ajutat. happy