| anonim_4396 a întrebat:

Cum o pot convinge pe mama sa imi cumpere un perus? Imi doresc foarte mult unul!

Răspuns Câştigător
| JustSimple a răspuns:

Zii ca ai nevoie de un prieten care sa-ti fie mereu alaturi si sa-ti fie devotat si care sa te ierte pentru orice si sa nu te critice sau judece.

2 răspunsuri:
| Kennysa a răspuns:

Tu o poti convinge dar ai grija la mei,dau pe jos si se face mizerie,arata-i poze pe net cu perusi, zii foarte multe calitati citite pe net, succes!

| Georgianaax a răspuns:

Pai, explica'i mamei tale cat de mult ti'l doresti si de ce. dai argumente clare.Gaseste fel si fel de motive:*
Succeshappy