| tracicus a întrebat:

Cum obtin, cat ma costa si ce trebuie sa aduc, pentru a a obtine:
1 microcip
2 pasaport
3 pedigree

Răspuns Câştigător
| dony89 a răspuns:

Vorbeste cu dresorul asta: www.cartedresajcanin.ro are o ardesa de mail pe site, el e cel mai avizat si stie sigur sa te ajute

| tracicus explică (pentru dony89):

Ce are? rolling on the floor unde ii?

| dony89 a răspuns (pentru tracicus):

Daca te abtineai in a mai rade ca desteptu o vedeai si in prima pagina daca citeai ce scrie pe acolo, o gaseai, la fel si in ultima pagina. Comparativ intre mine si Iulia nu stiu care ti-a dat un raspuns mai subiectiv, asa ca nu mai fa pe carcotasul cand tu nu stii anumite chestii si nici macar nu apreciezi

| tracicus explică (pentru dony89):

Apreciez mah, am citit dupa cu atentie si am vazut, multumesc!, vrei funda?

| dony89 a răspuns (pentru tracicus):

Ok, sper sa te ajute daca i-ai trimis pana acum e-mail ca e super omul ala, stie o gramada! ramane sa stabilesti tu, in functie de raspunsurile care sunt si or sa mai vina, care e cel mai bunwinking salut!

7 răspunsuri:
| iulia_7948 a răspuns:

Daca esti din Bucuresti, mergi la Ilioara si intrebi, ei se ocupa de lucrurile astea.

| Haney a răspuns:

Escump de te doare la buzunar :'(in jur de 1.000 euro. Funda?

| tracicus explică (pentru Haney):

Pe toate? cum le obtin, unde merg (dau funda)