| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot afla cărei rase aparține motanul meu?
Se pricepe cineva de aici la pisici?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Urci poza pe net, o pui aici si iti zic copii

| darrio2007 a răspuns:

Ne pricepem. Dar ce putem spune daca nu vedem ce mâță ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Pune un link cu poza aici si ne dam cu parerea

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu iti mai apartine, ca am venit eu si l-am luat :-?

Ar fi foarte multe, dar poti sa te uiti la acestea, dupa poze si sa iti dai seama, sau sa ne arati o poza si iti spunem:
https://www.purina.com/cats/cat-breeds
https://wamiz.co.uk/cat/breeds
https://www.thesprucepets.com/cat-breeds-4162123

| Catrice a răspuns:

Maidaneza imperială clarhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai cu o poza atasata sigur se găsește cineva care stie. O sa ghicesc eu! Maidaneza!

| troleibuz a răspuns:

Pisicile de rasa nu le gasesti pe strazi. Se cumpara.

| floresdemayo a răspuns (pentru troleibuz):

Nu a zis că e găsită pe stradă. Poate că e una dintre pisicuțele aristocrate.winking

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

E iubitul pisicii mele...care s-a mutat la noi de o bună perioadă. Când a venit era foarte slab și amărât...și acum nu se mai dă dus. E o dulceață îndesată cu ochii albaștri și o blană bej, interesantă. happy

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce drăguuț!

| Onisim10 a răspuns:

Ar putea fi Maidaneză, sunt foarte multe pisici frumoase care nu sunt de rasă, sau poate ar fi de rasă pisică și a fost abandonată de către proprietari, nu știu ce să zic.