| Sophie_3843 a întrebat:

Cum pot ajunge:"Expert TPU"?

10 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ca sa ajungi Expert trebuie sa ai multe raspunsuri castigatoare, sa intri mai des pe site si sa ai multe raspunsuri folositoare si inteligente.winkingE cale lunga.big grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Dand multe raspunsuri, folositoare, inteligente, castgatoare si sa raspunzi la cat mai multe intrebari, asta inseamna sa ajuti cat mai multi useri.

| Bishop a răspuns:

Cu raspunsuri castigatoare si activitate mare pe sitewinking.
Succes.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Ajutand oamenii prin raspunsuri folositoare, nu numai raspunzand aiurea ca sa acumulezi puncte.

| EUSIATIT a răspuns:

Chiar daca nu as Expert TPU cred ca daca poti as cu rasp tale pe ceilalti si te simti folositoare. e si asa bine ...Intreab o pe Legiuitoarea iti sp ea

| Miяu a răspuns:

Trebuie sa raspunzi la cat mai multe intrebari, pentru a face medalii. daca ai multe medalii ( raspunsuri castigatoare ) vei ajunge expert, dar trebuie sa ai si activitate pe site...
mult succeswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Prin activitatea pe site, numărul de răspunsuri ca fiind folositor, inteligent și cele premiate.
Important este să ajuți pe ceilalți prin cunoștințele acumulate de tine.
Multă baftă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai prieteni? Ai valoare, cam asa cred ca stau treburile pe-aici!

| Sophie_3843 explică:

Multumesc foarte mult!