| adellina`ss:X a întrebat:

Cum poţi ajunge expert TPU?big grin

Răspuns Câştigător
| kidDu_6567 a răspuns:

Expert TPU ajungi doar daca dai foarte multe raspunsuri castigatoare, esti foarte amabila, nu jignesti, ai rangul mare... si foarte multe pct. happy

Succes!
Funda?

10 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Au fost postate foarte multe întrebări pe tema asta . Dă căutare şi scrie expert tpu. Ca să ajungi expert tpu contează calitatea răspunsurilor pe care le dai. Citeşte mai multe aici : http://www.tpu.ro/blog/?p=134 . Baftă!

| adriangabor92 a răspuns:

Sa ai 300 de funda

| xSoaked a răspuns:

Holy crap, intrebarea asta este pusa de o gramada de ori zilnic. Ma intreb cum de este acceptata de fiecare data.

| Aleeeeeeee a răspuns:

Pentru a ajunge expert TPU, trebuie sa dai multe raspunsuri folositoare, inteligente si castigatoare happy. Trebuie sa raspunzi frumos intrebariilor, pentru a tii se oferii fundita, chiar daca ai dat un raspuns folositor, iar ceilalti utilizatori il consudera stupid sau nefolositor, tu ai vrut sa ajuti acea persoana.

Succes, sper sa devii expert TPU!

| evoke a răspuns:

Intrebare asta a mai fost pusa de zeci de ori.hee hee
Pentru a deveni expert TPU, trebuie sa ai macar 500 de raspunsuri, din care o mare parte sa fie inteligente, folositoare sau castigatoare. :]
Poti sa ai o mie si ceva de raspunsuri, si 500 de fundite. Degeaba daca raspunzui in badjocura utilizatorilor de pe TPU. :]
Sper ca te-am ajutat. :]

| koko a răspuns:

Trebuie saa strangi cat mai multe funda si Puncte.mai bine spus trebuie sa ajuti cat mai multa lume

| Georgiana2905 a răspuns:

Intrebarea asta a mai fost pusa si de alti utilizatori. studiaza-i pe cei care au ajuns experti. Fi atent : cate raspunsuri au, cate funda, etc. Ajungi expert prin munca. Daca te dedici acestui site asa cum trebuie

Răspuns utilizator avertizat
| Spawny24 a răspuns:

@KidDox Ai uitat sa spui ca expertii TPU nu cer fundewinking