| Alecsandraa a întrebat:

Cum pot ajunge expert TPU? happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Activitatea pe site, răspunsurile să fie inteligente, folositoare sau amuzante, fără jigniri ori atac la persoană și răspunsuri premiate cu fundițe te ajut să devii expert TPU.
Multă baftă.
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Raspunzand la multe intrebari pe TPU, strangand puncte si fundite.happy

| M.madallina a răspuns:

Oricine poate fii expert pe TPU.ro,dar sa aduni mai multe fundite si puncte! bafta!

| Alecsandraa explică:

Multumesc >big grin

| IQOnly a răspuns:

Si sa fi sincer atunci cand dai raspunsurile, nu doar le scrii si tu acolo ca sa iei puncte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu uita:
Raspunsuri bune si nu copiate de pe googlehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Venind dupa mine si, cum pe mine nu prea ma tenteaza, ma cam opresc un pic si te voi lasda in fata