| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot ajunge expert TPU?

Răspuns Câştigător
| gabriela_7862 a răspuns:

Iata un extras din regulament:
Ca si conditii minimale, utilizatorii propusi de voi trebuie:

- sa fi participat intens pe TPU.ro: minimum 500 de raspunsuri postate si minimum doua luni de la inscriere

- sa fi oferit, in mod consecvent, informatie care sa fie de folos celorlalti; raspunsurile cu caracter conversational, trivial sau zeflemitor nu se iau in considerare

- sa nu fi jignit alti utilizatori

- sa fi respectat politica TPU.ro si scopul esential pentru care acesta a fost creat

10 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Doreste-ti sa nu ajungi...

| Silvia a răspuns:

Sa ai multe raspunsuri folositoare, sa intrii frecvent pe site, sa ai multe funda si mai mult de 2 luni pe sitebig grin

| M4RK a răspuns:

Pentru activitatea de pe TPU primesti puncte pentru raspunsuri si intrebari ca sa ajungi expertwinking

| danutza a răspuns:

Raspunsuri multe si de calitate si zilnic pe TPU happy

Răspuns utilizator avertizat
| marry a răspuns:

Sa raspunzi la cat mai multe intrebari si sa ai cat mai multe funditewinking... dar asta e scopul tau? sa ajungi expert TPU?thinking

| Mwhahahaa a răspuns:

Poi fiind mereu aicihappy
Raspunzand foarte bine incat raspunsurile tale sa fie intr`adevar foarrrrrte ajutatoare:*
succes:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.gabriella9.home.ro
Acolo sunt scrise regulile si ai sa intelegi totul :)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Prin activitatea ta pe site, numărul de răspunsuri inteligente, folositoare și amuzante cât și cele premiate cu fundiță te ajută să devii expert.
Acest statut este recunoștința celorlalți față de tine că faci lumea un pic mai bună prin informațiile oferite cu generozitate și respect.
Numai bine.
Pa, pa.

| Bebitza_3599 a răspuns:

Da cat mai multe raspunsuri, fii activ si invita-ti cat mai multi prieteni.