| bykarina a întrebat:

Cum pot sa imi conving parintii sa imi cumpere un papagal?

5 răspunsuri:
| Nicole a răspuns:

Buna.
Eu i-am rugat foarte frumos intr-o dimineata, a doua zi deja il aveam.
Un timp vroiam sa il dau dar ei nu ma lasau pentru ca sau acomodat cu el si il iubesc laughing
-Roaga-i frumos sa iti i-a unu.
-Daca degraba se apropie ziua ta de nastere cere-le.
-Poti sa-i dai unei prieten/e bani si ea iti va cumpara unul si daca parintii te vor intreba de unde e tu spune-le ca e cadou de pasti sau inventeaza si tu ceva.
Succese si numai bine.
Pa, pa.

| Alinna20 a răspuns:

Cere de mos craciun!laughing rolling on the floor

| Liviu a răspuns:

Spunele sa iti ia caine
La mine a functionat la perfect
SI la dracu
Eu chiar vroiam cainestraight face
In schimb m-am ales cu un pitigoi pe care il au la ei in dormitor -.-

| Rosalline a răspuns:

Le arati ca esti responsabila,ca ai grija de el(sai faci curat zilnic,sai schimbi apa,mancarea,sa te joci cu el ca alfel tipa),le poti zice cal iei din banii tai(la mine tata e de acord in privinta banilor mei)asta doar daca ai bani la porcusor,ii lingusesti, faci ce spun ei, iti faci temele pana iti ia unul laughing

| aureliantanase_3804 a răspuns:

Spunele ca vei avea mare grija de acel papagal si ca vei fi mai cuminte decat esti acum, dai funda?