| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa imi mai potolesc pisica? E mereu tare, tare agitata!

7 răspunsuri:
| hashe86 a răspuns:

Mai bine asa decat bleaga sau bolnava.
scoate o la plimbare, adac are prea multa energie trebuie sa si o consume in vreun fel.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Pisicile in general sunt jucause.

| Ben. a răspuns:

Animalutele astea cd sunt tinere obisnuiesc sa fie tare jucause.cd nu au suficient spatiu e normal sa ti se para ca sunt agitate.nu ai cum s-o potolesti.cd o fi mai batrana poate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fie in calduri? sa fie pui? nu stiu. dar cu ce te deranjeaza? sunt atat de dragute cand se joaca...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-i mai da cafea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Mergi cu ea la medicul veterinar.
Așa este mai bine, poate afli cauza!
Pa, pa.

| costi a răspuns:

Eu am avut vreo patru pisoi si o pisica. din experienta, motanii mei erau agitati cand nu ii lasam prea mult pe-afara. ma rog, daca e de rasa, poate preferi sa o tii in casa. sfatul meu e sa o obisnuiesti cu iesitul pe-afara singurica, nu pleaca in general nicaierihappy bine, exista si riscuri. dar mai bine fa-i pe plac, altfel nu o s-o potolesti