| mariaa05 a întrebat:

Am o pisica si de cateva luni e foarte agitata su nu prea doarme, si nu stiu dc. Solutii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! E posibil să dorească să se împerecheze sau e posibil să aibă paraziţi intestinali. Ar fi bine să o duci la medicul veterinar. Sănătate!
Te invit pe http://lecturirecenzate.ro/

2 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

De obicei pisicile (mai tinere) au foarte multa energie si trebuie sa faca ceva ca sa o elibereze (probabil pisica ta a stat numai in casa si nu a avut spatiu suficient sa isi consume energia).

De asemenea e posibil si ca hrana pe care o consuma sa ii influenteze comportamentul (adica ii da energie)

| xblumix a răspuns:

`Mai bine duo la un doctor veterinar si nu te lua dupa toti de pe TPUwinking funda plss daca te-am ajutat si app dash ce ai poza aia rolling on the floor le ai cu sf lumii?laughing)