| Patricia_9903 a întrebat:

Cum pot sa o conving pe mama sa imi cumpere un hamster? merci:X

Răspuns Câştigător
| Deea a răspuns:

Mai sa fie ce ciudat ca si eu incerc sa fac acelasi lucrubatting eyelashes happy

4 răspunsuri:
| AnonymousMm a răspuns:

Demonstreaza ca esti responsabila. Ofera-te sa faci diferite treburi si du-le pana la capat. Si asa se va vedea ca esti in stare sa ai grija de un animaluthappy.
Succes!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune ca ai nevoie sa ingrjesti pe cineva, asa cum parintii te ingrijesc pe tine. SIGUR vei avea hamsterul! Sunt curioasa daca asa va fi, scrie-mi si mie rezultatul, te rog. Gasesti adresa de e-mail la lecturirecenzate.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe de spus. Mai bine citesti acest articol:
http://www.magazinul-cu-hamsteri.ro/....../index.php

| Loredana_6847 a răspuns:

Cati ani ai? happy Mi s-a parut foarte amuzanta intrebarea ta. Eu am avut 2 hamsteri pana acum care din pacate au murit sad. Pai eu dintotdeauna mi-am dorit un caine si eu stiau asta foarte bine. Nu i'am putut convinge cu cainele pentu ca blah blah. face muzerie...nu ma scol eu dimineata sa ma duc cu el afara ...etc etc si i'am convins pentru un hamster. Spune'le ca ai nevoie de micul prieten paros care te distreaza oricand si oriunde. Si ca promiti ca o sa ai grija de el si o sa ii schimbi tu cusca! big grin Asta o va uimi! Succes!