| Bia_1042 a întrebat:

Cum pot sa scriu graffiti?

5 răspunsuri:
| Bitzy a răspuns:

Daca vrei sa desenezi graffiti:
http://www.google.ro/......http?/
-iti trebuie multa rabdare
-iti trebuie talent
-trebuie sa stii cum se compun culorile pentru. a creea o ambianta placuta:X

| DraGfirE a răspuns:

Pai ai putea incepe sa inveti literele de pe wikipedia si bineinteles sa cauti si pe google si asa incetul cu incetul vei invata sa faci graff cool

| RaZ4Ing a răspuns:

Cu spray`ul...sau cu markere depinde ce vrei sa scrii...

| Bia_1042 explică (pentru RaZ4Ing):

Da dar eu vreau sa scriu pe foaie

| RaZ4Ing a răspuns:

Pai uite. eu sunt graffer... deci as putea sa te ajut. Deci primada ta scrie textu necolorat deseneaza`l in stiluri copiate de pe net sau cum il vezi tu. 2] gandeste-te la niste culori ca de exemplu verde neon adica un verde din ala florescent & negru. si da`i stilul care iti place
coloreaza`l inauntru cu negru si dai un contur cu verde sau dupa ce faci "conturul" cu negru da pe partea dreapta pe interior cu verde si pe urma cu negru... sunt foarte multe stiluri uita`te pe google cum combina aia culorile. poti combina 2, 3, 4 cate vre ima refer la culori. incearca si vei vedea ca o sa iti placa. Bafta