| ZoZoHeart a întrebat:

Cum să îl conving pe tata că părul de pisică nu e problemă în sănătate :-ss? DAU FUNDĂ.batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| floriasdfg a răspuns:

Este o problemă...dar zi-le şi tu că o să-ţi asumi toată responsabilitatea şi chiar iţi doreşti să ai grijă de ea şi că o să dai tu cu aspiratorul, sau cauţi una care să nu lase păr.

4 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

Ba,parul e o problema daca'l inghiti te poti infecta.Dar in general ele se ling deci parul si-l inghite singura, apoi il elimina sub forma de ghemotoc.

| viotedy a răspuns:

Sa stii ca, cam e problema de sanatate.acuma daca nu dormi cu ea in pat, nu umbla pe la bucatarie si te speli pe maini dupa ce o mangai, nu e problema. spune-i ca o s-o culci in cusca ei.

| adishorMS a răspuns:

O operatie de par de pisica pe plamani sau la ficat sa nu mai vorbim de toxoplasmoza cam e o problema de sanatate
trebuie avuta multa grija cu pisicile daca poti sa ti-o asumi atunci nu vad o problema asa mare

Răspuns utilizator avertizat