| Alexe_Stefan_1994 a întrebat:

Cum sa imi conving parinti sa ma lase sa imi cumpar o camera de filmant de la Sony

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

Daca ai scris corect si chiar ti-o cumperi tu atunci nu vad care ar fi problema. Doar sunt banii tai pe care poti sa-i consumi cum doresti. Daca vrei sa ti-o cumpere ei sau sa te ajute cu o parte din bani atunci ar trebui sa incerci santaj emotional sau promisiuni ca inveti si alte chestii de genu.

2 răspunsuri:
| foreveryou a răspuns:

Pai poti sa te milogesti de ei.....sa spui ca vei inveta mai bine sau comporta mai frumoswinking poate ii convingi BAFTA!

| Asashima a răspuns:

Buna, incearca sa te milogesti de ei sau daca nu vor incearca sa iei note mai bune la scoala sa vada ca meriti sau strange tu bani si zile sa mai puna si ei. Daca nici toate astea nu merg, poti sa le zici ca meriti una deoarece poate esti un baiat destept si ai note mari sau poate ai facut lucruri bune. Sper ca te-am ajutat. Funda?