| xXStonedAngelXxgirl a întrebat:

Buna,
Cum imi conving parinti sa ma lase sa-mi bag piercing in buza?\

Răspuns Câştigător
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Poti sa ajungi la un compromis cu ei.Si sa le promiti ca o sa inveti mai bine, sa faci curat, o sa speli vase etc.

3 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Dacă aș fi mama ta nu cred că ai reuși în nici un fel să mă convingi de prostia asta.

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Eu am vorbit foarte serios draga mea xXblAcKLiFeXxgirl! Și crede-mă am văzut multe, sunt de acord cu toate, dar pe fiică-mea aș desființa-o! Sunt foarte înțelegătoare dar până la o limită, consider că nu e cazul să vă maltratați și să vă schimonosiți aiurea. O seară frumoasă și iartă-mă dacă nu sunt în consens cu tine, rebelo!

| xXStonedAngelXxgirl explică:

Vreu un raspuns serios.