| Luluxxx a întrebat:

Cum sa imi conving parintii sa imi cumpere un papagal perus daca am pesti? Tata spune ca imi va lua inainte de craciun, dar stiu si eu...parintii spun multe ca sa nu ii mai bati la cap si sa uiti.Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| Mihai_Radulescu_1983 a răspuns:

Cel mai bine este sa ii dovedesti ca ai grija de pesti si ca stii sa ai grija si de papagal. Ca sa afli mai multe despre papagalii perusi uite un link util: https://www.toateanimalele.ro/papagali/papagali-perusi/ bafta :)

2 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Ce faci cu pesti man? Mai bine ai avea decat un caine mic si gata!

| Friday13 a răspuns:

Pai poti cumpara cusca, mancare si ce le mai trebuie pe ascuns si dupa le arati si ii spui ca o sa ai grija cum trebuie si nu o sa ii neglijesti, sau le tot reamintesti de promisiune